Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII niedzielę zwykłą 2022

Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę zwykłą  13.11.2022

1. W tym tygodniu Msza Św. od wtorku do soboty o g. 18.00. W poniedziałek Msza Św. o 8.00.
  2. We wtorek o 17.30 nabożeństwo do Krwi Chrystusa, następnie Msza dla Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.
  3. W ŚRODĘ zostanie odprawiona Msza Św. za zmarłych  polecanych w tegorocznych  wypominkach. Zapraszam wszystkich, którzy polecali swoich bliskich w modlitwie wypominkowej.
  4. W czwartek od 17.00 jest okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarze parafialne na przyszły rok. Kalendarz jest po 8 zł i stanowi cegiełkę na bieżące prace w parafii.
  6. Jest już dostępna księga intencji na przyszły rok. Intencje można zamawiać w zakrystii.
  7. W przyszłą niedzielę Rada Parafialna przeprowadzi ostatnią w tym roku zbiórkę ofiar na Fundusz remontowy oraz utrzymanie Pani organistki.
  8. Za tydzień przypada Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Po Mszy wieczornej zapraszam na specjalne nabożeństwo wypominkowe za ofiary wypadków drogowych. Do soboty można podawać imiona bliskich i znajomych, którzy zginęli na drodze.
  9. Od czerwca ubiegłego roku nasz kościół przygotowuje firma sprzątająca. Przypominam, że ofiary na ten cel za obecny rok, składamy do skarbony ustawionej pod chórem. Koperty na sprzątanie można zabrać ze stolika pod chórem. Jeśli większość rodzin złoży kwotę 50 zł, to powinno wystarczyć na przygotowanie kościoła, w całym bieżącym roku. Pragnę przypomnieć, że firma sprząta kościół za darmo, parafia finansuje tylko zakup kwiatów. Przy okazji serdecznie dziękuję firmie sprzątającej za piękny dar na rzecz wspólnoty parafialnej.
  10. Za tydzień przypada ostatnia niedziela roku kościelnego zwana niedzielą Chrystusa Króla Wszechświata, kolejna będzie już I niedzielą Adwentu.