Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI niedzielę zwykłą

Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę zwykłą  30.10.2022

1. W tym tygodniu Msza Św. od środy do soboty o g. 18.00. W poniedziałek Msza Św. o 8.00.
  2. Ostatnie nabożeństwo różańcowe jutro o g. 17.15. Wręczenie nagród za udział w Różańcu jutro po nabożeństwie na podstawie planszy.
  3. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 9.00 w kościele oraz o 13.00 na cmentarzu w Pobiednej. W tym dniu tradycyjnie prowadzona będzie kwesta na WSD Diecezji Legnickiej. 1 listopada na cmentarzu będzie odprawiona Msza Św. zbiorowa za naszych bliskich zmarłych. Jeszcze dziś w zakrystii możemy podawać swoich zmarłych na Mszę zbiorową.
  4. W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny. Msza Św. o 9.00 i 18.00.
  5. W dniach 1-8 listopada codziennie możemy zyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Kto nawiedzi w tych dniach cmentarz, odmówi modlitwę za zmarłych oraz będąc w stanie łaski uświecającej przyjmie Komunię Św., i pomodli się w intencjach Papieża, ten może ofiarować taki odpust za zmarłych. Odpust to wielki skarb z jakiego kościół pozwala nam korzystać w tych dniach, aby skrócić naszym zmarłym drogę do nieba. Nie lekceważmy tego dobrodziejstwa, podejmijmy wyzwanie i ofiarujmy zmarłym to co naprawdę jest dla nich cenne.
  6. Zapraszam na nabożeństwa wypominkowe od czwartku na godz. 18.30. Zachęcam najpierw do udziału we Mszy Św. i ofiarowania za zmarłych Komunii Św.  Wypominki będą czytane podczas nabożeństwa według podanego harmonogramu. Wypominki składamy do skarbony ustawionej w kościele. Bóg zapłać za ofiary złożone przy tej okazji, które są darem materialnym w intencji tych, za których się modlimy.
  7. W czwartek od 17.00 jest okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu.
  8. W czwartek modlimy się w intencji Służby Liturgicznej i jej rodzin oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  9. W piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od 9.00. Spowiedź w piątek od 17.00 do 18.00.
  10. W piątek o 18.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z klasy VIII.
  11. Bardzo dziękuję za pomoc przy jesiennych porządkach Dorocie Bunk, Grażynie Korzeniowskiej, Ewie i Dominice Śliwińskim, Zbigniewowi Osowskiemu, Andrzejowi Wrześniakowi, Sławkowi Ilskiemu, Robertowi Kurantowi oraz kandydatom do Służby liturgicznej.
  12. Podczas ostatniej zbiórki na inwestycje parafialne Rada Parafialna zebrała 3950 zł. Bóg zapłać
  13.   W sobotę 5 listopada o godz. 11.00 zapraszam na pierwsze nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP. Okazja do spowiedzi wynagradzającej od godz. 10.00.
  14. Dziś przy wyjściu z kościoła wolontariusze prowadzą kwestę na wsparcie dzieła Misyjnego.