Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę zwykłą

Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę zwykłą  02.10.2022

1. W tym tygodniu Msza Św. od wtorku do soboty o g. 18.00. W poniedziałek Msza Św. o 8.00.
  2. W czwartek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlimy się w intencji Służby Liturgicznej i jej rodzin oraz o nowe powołania kapłańskie.
  4. W piątek od 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Po południu od 17.00 okazja do spowiedzi.
  5. W piątek pierwsze spotkanie dla młodzieży klas VIII. Rozpoczniemy je Mszą Św. o g. 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic dla Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.
  7. Wczoraj rozpoczął się miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwa różańcowe codziennie o g. 17.15. Każdego dnia dzieci otrzymają obrazek do wklejenia na planszę. W tym roku w czasie Różańca będziemy kroczyć Maryjnym szlakiem Różańcowym. Na najgorliwszych uczestników Różańca, czekają nagrody.
  8. Ogłaszam konkurs na najciekawszy Różaniec z dowolnego materiału. Różance można przynosić do 15.10. Ogłoszenie wyników 30.10.
  9. Poświęcenie Różańców i wręczenie dzieciom klas III w przyszłą niedzielę na Mszy o 11.00.
  10. Dziś po każdej Mszy Św. możemy wziąć udział w loterii fantowej, jako epilog tegorocznego festynu. Zostało jeszcze wiele cennych fantów i voucherów do wygrania. Wszystkie losy są pełne. Zapraszamy do wspólnej zabawy.
  11. W sobotę 8 X pielgrzymka do Krzeszowa. Wyjazd spod kościoła o 8.00, powrót ok. 18.00.
  12. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.