Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę WIELKIEGO POSTU

Ogłoszenia parafialne na II niedzielę WIELKIEGO POSTU   05.03.2023

1. W tym tygodniu Msza Św. w poniedziałek o 8.00 oraz od wtorku do piątku o g. 18.00. Wyjątkowo nie będzie Mszy w sobotę.
  2. W czwartek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Przez cały Wielki Post przed ołtarzem stoi dzban, do którego możemy składać swoją jałmużnę wielkopostną. W tym roku nasza parafia przekaże złożoną jałmużnę na Hospicjum perinatalne „Formuła Dobra” działające na rzecz dzieci z Dolnego Śląska.
  4. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o g. 17.15 oraz w niedziele Gorzkie Żale o g. 17.15.
  5.  W środę zapraszam wszystkie Panie, w dniu ich święta, na Mszę Św. która będzie sprawowana w ich intencji.
  6. W środę o 18.30 spotkanie formacyjne dla Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy o 9.00 zmiana tajemnic dla Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.
  8. Składam serdeczne podziękowanie Marianowi Fabisiowi za wykonanie naprawy na wieży kościoła i zlikwidowanie przecieku.
  9. W przyszłą niedzielę Rada Parafialna przeprowadzi zbiórkę ofiar na fundusz remontowy. W tym roku planujemy dwie duże inwestycje, wymianę pokrycia dachowego na budynku parafialnym oraz ratowanie stropu kościoła przed drewnojadem.
  10. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. za żywych i umarłych. Nie marnujmy okazji do złożenia Najświętszej Ofiary w różnych intencjach. Uczmy się zawierzać Bogu wszystkie swoje sprawy.
  11. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz dekorację świąteczną możemy składać przez cały Wielki Post w kopertach, które są wyłożone pod chórem.
  12. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci klas I i II.
  13. Za dwa tygodnie 19 marca w naszej parafii rozpoczną się Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je Ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji Małych Stópek, znany w całej Polsce z ogromnego zaangażowania w obronę życia. Zaplanujmy sobie obowiązki żeby znaleźć czas na te święte ćwiczenia.
  14. 11 marca w sobotę, pielgrzymka do Wadowic i Krakowa. Wyjazd o g. 3.15. Zbiórka pod kościołem.
  15. Dziś przypada niedziela Ad Gentes, przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka do puszki na cele misyjne.
  16. Jest nowy numer Dobrych Nowin oraz Notatnika Świeradowskiego. Gazety możemy zabrać ze stolika pod chórem.