Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę zwykłą

  Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę zwykłą 03.09.2023

 1. W tym tygodniu Msza Św. od środy do soboty, o g. 18.00.    
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.      
 3. Zmiana tajemnic do Krwi Chrystusa za tydzień po Mszy o 9.00.
 4. W ubiegłym tygodniu odbył się III rodzinny festyn parafialny. Z całego serca dziękuję wszystkim którzy włączyli się w organizację festynu, dziękuję sponsorom, którzy ufundowali wiele cennych fantów i nagród. Lista sponsorów jest wywieszona w gablocie oraz na stronie parafialnej. Na zakup nowych ławek uzyskaliśmy z festynu kwotę  12 200 zł.
 5. Za dwa tygodnie, w niedzielę 17 września będziemy przeżywać odpust parafialny, święto patronalne dla całej wspólnoty parafialnej. Uroczystości odpustowej o g. 12.00,  będzie przewodniczył Ks. Jarosław Kowalczyk.
 6. Młodzież klas VI rozpoczyna swoje swoje przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Zgłoszenia do końca września.   
 7. Chłopcy, od 3 klasy wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami i pełnić zaszczytną służbę przy ołtarzu, mogą się zgłaszać do zakrystii.
 8. Dziewczynki, które chciałyby należeć do służby liturgicznej (śpiewać w scholi, lub należeć do Służby Maryi) również mogą zgłaszać się do zakrystii do końca września.  
 9. Dzieci które już przyjęły I Komunię Św., zachęcam do rozpoczęcia praktyki I piątków miesiąca.
 10. We współpracy ze Stacją Kultury Parafia przygotowała dla wszystkich chętnych parafian i gości propozycję kulturalną. Zapraszamy na kolejny seans filmowy do sali kinowej, która jest zlokalizowana w Czerniawie przy ul. Rolniczej 7, na terenie Izerskiej Łąki. Tytuł filmu: „Johny” To poruszająca, oparta na prawdziwej historii, opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Konieczne są zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc w sali kinowej. Wstęp po 10 zł, na pokrycie kosztów licencji Zapisywać się można na trzy sposoby: osobiście w zakrystii, telefonicznie (516 174 315) oraz mailowo (parafiaczerniawa@gmail.com). Seans jest zaplanowany  na 23.09. o g. 16.00
 11. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.