Ogłoszenia duszpasterskie na XXI niedzielę zwykłą

  Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę zwykłą 27.08.2023

  1. W tym tygodniu Msza Św. od wtorku do czwartku, o g. 19.00.  Od piątku wracamy do Mszy wieczornej o g. 18.00. W poniedziałek Msza Św. o 8.00.   
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 18.00.  O 18.30 adorację poprowadzi Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym, a następnie zostanie odprawiona Msza Św. w intencji dusz czyścowych - od Apostolstwa.      
  3. Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego w niedzielę 3.09. o g. 11.00. Dzieciom klas I poświecę tornistry, a na wszystkie przybyłe dzieci czeka szkolny upominek. Po Mszy spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci klas I, II, III i IV. Na spotkaniu rodzice dzieci z klas I, którzy pragną, żeby ich dziecko przyjęło Komunie św., zgłaszają dziecko do przygotowania pierwszokomunijnego.    
  4. W piątek od 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  5. W piątek okazja do spowiedzi I piątkowej od 17.00.  Apeluję do rodziców żeby zadbali o kondycję duchową swoich dzieci, niech rozpoczną nowy rok szkolny z czystym sercem. Dzieci które już przyjęły I Komunię Św., zachęcam do rozpoczęcia praktyki I piątków miesiąca.
  6. Dziś od 13.00 parafia zaprasza na III rodzinny festyn na zakończenie wakacji. W programie festynu przewidziano wiele atrakcji m.in. loteria fantowa z  nagrodą główną, konkursy i zabawy z nagrodami, dmuchańce, mecz piłki nożnej księża – strażacy, koncert Ks. Jakuba Bartczaka oraz pyszne jedzonko. Pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na zakup nowych ławek.
  7. Na ołtarzu przy wejściu do zakrystii leży księga trzeźwości, można do niej wpisywać swoje postanowienia abstynenckie, na dowolny okres czasu.
  8. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.