Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedzielę zwykłą

  Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę zwykłą 24.09.2023

  1. W tym tygodniu Msza Św. od wtorku do soboty, o g. 18.00.  W poniedziałek Msza Św. o 8.00.  
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00. O 17.30 adorację poprowadzi Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym, a następnie zostanie odprawiona Msza Św. w intencji dusz czyścowych - od Apostolstwa.      
  3. Nabożeństwo Różańcowe od przyszłej niedzieli codziennie o 17.15.     
  4. Dziś Rada Parafialna prowadzi zbiórkę ofiar na fundusz remontowy.     
  5. Spotkanie organizacyjne dla rodziców młodzieży klas VI-VIII, która pragnie przygotowywać się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę (1.10.) po Mszy o 11.00
  6. Chłopcy, od 3 klasy wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami i pełnić zaszczytną służbę przy ołtarzu, oraz dziewczynki, które chciałyby należeć do służby liturgicznej (śpiewać w scholi, lub należeć do Służby Maryi) mogą się zgłaszać do zakrystii do końca września.
  7. Za tydzień po każdej Mszy Św. możemy wziąć udział w ostatniej rundzie loterii fantowej, jako epilog tegorocznego festynu. Zostało jeszcze wiele cennych fantów i voucherów do wygrania. Wszystkie losy są pełne. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Losowanie nagrody głównej w niedzielę 8.10. po Mszy o 11.00. Przypominam, że aby wziąć udział w losowaniu nagrody, trzeba mieć przy sobie zakupione wcześniej losy.  
  8. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.