Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedzielę zwykłą

  Ogłoszenia parafialne na XXIV Niedzielę zwykłą 17.09.2023

 1. W tym tygodniu Msza Św. od wtorku do soboty, o g. 18.00.  W poniedziałek Msza Św. o 8.00.  
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.      
 3. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim parafianom którzy wczoraj niezawodnie pomagali przy robieniu porządków przed odpustem. Dziękuję Panu Buczko, Osowskiemu, Wrześniakowi, Stettnerowi, Pani Abramczyk, Korowickiej, Państwu Śliwińskim, Bienussa, Chmielewskim.   
 4. Po Mszy odpustowej zapraszamy wszystkich parafian i gości na wspólne świętowanie przed kościołem. Na dzieci będą czekają bezpłatne dmuchańce, a dla każdego darmowe naturalne lody z Gelato Izery. Jest także loteria fantowa z wieloma cennymi nagrodami.  Losy po 10 zł. Finał loterii i losowanie nagrody głównej został zaplanowany na 8.10. Dochód z loterii zasili nasz fundusz na zakup nowych ławek do kościoła.   
 5. W środę po Mszy Św. spotkanie formacyjne dla Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.
 6. W przyszłą niedzielę dzieci klas I-III przynoszą zeszyty z Ziarnem. Po Mszy o 11.00 spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci klas III. 
 7. W przyszłą niedzielę Rada Parafialna przeprowadzi zbiórkę ofiar na fundusz remontowy.     
 8. Młodzież klas VI rozpoczęło swoje przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Zgłoszenia do końca września.   
 9. Chłopcy, od 3 klasy wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami i pełnić zaszczytną służbę przy ołtarzu, mogą się zgłaszać do zakrystii.
 10. Dziewczynki, które chciałyby należeć do służby liturgicznej (śpiewać w scholi, lub należeć do Służby Maryi) również mogą zgłaszać się do zakrystii do końca września.  
 11. We współpracy ze Stacją Kultury Parafia przygotowała dla wszystkich chętnych parafian i gości propozycję kulturalną. Zapraszamy na kolejny seans filmowy do sali kinowej, która jest zlokalizowana w Czerniawie przy ul. Rolniczej 7, na terenie Izerskiej Łąki. Tytuł filmu: „Johny” To poruszająca, oparta na prawdziwej historii, opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Konieczne są zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc w sali kinowej. Wstęp po 10 zł, na pokrycie kosztów licencji Zapisywać się można na trzy sposoby: osobiście w zakrystii, telefonicznie (516 174 315) oraz mailowo (parafiaczerniawa@gmail.com). Seans jest zaplanowany  na 23.09. o g. 16.00
 12. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.