Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę zwykłą

  Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę zwykłą 10.09.2023

  1. W tym tygodniu Msza Św. od środy do soboty, o g. 18.00.  W przyszłą niedzielę z racji odpustu porządek nabożeństw będzie inny, Msza Św. o 9.00 i 12.00.   
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.      
  3. Za tydzień, w niedzielę 17 września będziemy przeżywać odpust parafialny, święto patronalne dla całej wspólnoty parafialnej. Uroczystości odpustowej o g. 12.00, będzie przewodniczył Ks. Jarosław Kowalczyk. Po Mszy odpustowej zapraszamy wszystkich parafian i gości na wspólne świętowanie przed kościołem. Na dzieci będą czekały bezpłatne dmuchańce, a dla każdego darmowe naturalne lody z Gelato Izery. Będzie także loteria fantowa z wieloma cennymi nagrodami.  Losy po 10 zł. Finał loterii i losowanie nagrody głównej został zaplanowany na 8.10. Dochód z loterii zasili nasz fundusz na zakup nowych ławek do kościoła.     
  4. W sobotę od 10.00 będziemy robić porządki wokół kościoła, przed odpustem. Zwracam się z gorącą prośbą do parafian o pomoc.       
  5. Młodzież klas VI rozpoczęło swoje przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Zgłoszenia do końca września.   
  6. Chłopcy, od 3 klasy wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami i pełnić zaszczytną służbę przy ołtarzu, mogą się zgłaszać do zakrystii.
  7. Dziewczynki, które chciałyby należeć do służby liturgicznej (śpiewać w scholi, lub należeć do Służby Maryi) również mogą zgłaszać się do zakrystii do końca września.  
  8. We współpracy ze Stacją Kultury Parafia przygotowała dla wszystkich chętnych parafian i gości propozycję kulturalną. Zapraszamy na kolejny seans filmowy do sali kinowej, która jest zlokalizowana w Czerniawie przy ul. Rolniczej 7, na terenie Izerskiej Łąki. Tytuł filmu: „Johny” To poruszająca, oparta na prawdziwej historii, opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Konieczne są zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc w sali kinowej. Wstęp po 10 zł, na pokrycie kosztów licencji Zapisywać się można na trzy sposoby: osobiście w zakrystii, telefonicznie (516 174 315) oraz mailowo (parafiaczerniawa@gmail.com). Seans jest zaplanowany  na 23.09. o g. 16.00
  9. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.