Ogłoszenia duszpasterskie na X niedzielę zwykłą

Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę zwykłą 09.06.2024

1. Msza Św. w tygodniu będzie odprawiana od wtorku do soboty o 18.00, w poniedziałek o 8.00.
  2. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy Św. wieczornej, z wyjątkiem poniedziałku.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  4. Dziś Rada Parafialna przeprowadzi zbiórkę ofiar na fundusz remontowy.
  5. Rozpoczęły się prace remontowe. Równolegle odbywa się wymiana pokrycia dachowego w domu parafialnym oraz prace ratujące strop kościoła przed dalszym działaniem drewnojada. W związku z tym konieczne będzie zamknięcie kościoła na 10 dni w czasie fumigacji czyli gazowania elementów drewnianych. Prace te planowane są na 17.06. W tym czasie codzienna liturgia będzie odprawiana w przygotowanym kościele polowym, z tyłu świątyni.
  6. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klas VI i VII oraz ich rodziców w piątek o 18.00.
  7. Spotkanie dla rodziców dzieci klas I i II przygotowujących się do I Komunii Św. w niedzielę po Mszy o 11.00.
  8. W przyszłą niedzielę o 11.00 zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli na Mszę Św. z okazji zakończenia roku szkolnego.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W Niedzieli przeczytamy m.in. o jakości naszej wiary, czy pandemia nas zmieniła oraz jak bezpiecznie wypoczywać, a w Gościu jaki przekaz płynie z serca Jezusa i Maryi, rozmowa o wyzwaniach polskiego katolicyzmu oraz co jest znakiem naszej tożsamości.
  10. Wszystkim gościom przebywającym na wypoczynku życzymy dobrego pobytu oraz wzmocnienia fizycznego i duchowego.